STALEX Wyroby Hutnicze, Stal Zbrojeniowa, Pręty.


KONTAKT

adres Podmiejska 4
85-453 BYDGOSZCZ
kujawsko-pomorskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż
tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

Firma STALEX działa w Bydgoszczy już od 1996 roku. Nasza działalność obejmuje przede wszystkim dystrybucję wyrobów hutniczych oraz skup i sprzedaż złomu stalowego i metali nieżelaznych.

W asortymencie Naszej firmy znajdą Państwo profile zamknięte, blachy, stal zbrojeniową, pręty, kątowniki, ceowniki, dwuteowniki, pokrycia dachowe oraz inne wyroby sprowadzane na indywidualne zamówienie klienta.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STALEX dysponuje zapleczem magazynowym oraz niezbędnymi urządzeniami do przeładunku towarów. Dzięki zbudowanej infrastrukturze jesteśmy w stanie dostarczać do Klienta zamówione towary, niezależnie od ich wagi, gabarytów i ilości. Ponadto Klienci przedsiębiorstwa STALEX mogą skorzystać z usługi cięcia zakupionych towarów na wymiar.

W naszej ofercie znajdują się wyroby hutnicze czołowych polskich producentów. Magazyny firmy STALEX zaopatrują m. in. CMC Zawiercie S.A., Arcelor Mittal, Celsa Huta Ostrowiec, Stalprodukt S.A.

Przedsiębiorstwo wielobranżowe STALEX z Bydgoszczy obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Jesteśmy otwarci na współpracę krajową i zagraniczną. Wciąż poszerzamy zakres naszej działalności, wzbogacając magazyny polskimi i importowanymi wyrobami hutniczymi najwyższej jakości.