STALEX Wyroby Hutnicze, Stal Zbrojeniowa, Pręty.


KONTAKT

adres Podmiejska 4
85-453 BYDGOSZCZ
kujawsko-pomorskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż
tel2. pokaż
email pokaż
ADRES FIRMY:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STALEX Ireneusz Kaczorowski

ul. Podmiejska 4

85-453 BYDGOSZCZ

tel. 52 370 61 35

fax 52 349 07 02
biuro@stalex.net.pl

NIP 967-015-63-93

REGON 091359718

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-16:00

Właściciel Firmy

Ireneusz Kaczorowski
biuro@stalex.net.pl


Dyrektor Handlowy

Leszek Kaczorowski
tel. 508-325-516
leszek@stalex.net.pl


Kierownik Działu Marketingu

Sebastian Kaczorowski
tel. 509-460-344
sebastian@stalex.net.pl


Dział Handlowy

Karolina Kornaś
Sprzedaż wyrobów hutniczych
tel. 517-106-438
karolina@stalex.net.pl


Klaudia Rataj
Sprzedaż wyrobów hutniczych
tel. 516-038-202
klaudia@stalex.net.pl


Magdalena Pawłowska
Sprzedaż wyrobów hutniczych
tel. 508-325-521
magdalena@stalex.net.pl


Michał Szczerba
Sprzedaż wyrobów hutniczych
tel. 797-841-641
m.szczerba@stalex.net.pl


Mirosława Dzięcielak-Woś
Sprzedaż wyrobów hutniczych
Sprzedaż pokryć dachowych
tel. 500-398-820
mirka@stalex.net.pl


Dział Pokryć Dachowych

Mirosława Dzięcielak-Woś
tel. 500-398-820
mirka@stalex.net.pl


Dział Skupu Surowców Wtórnych

tel.510-826-272
zlom@stalex.net.pl